Haber

Kayseri Talas’ta muhtar toplantısı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Programın açılışında konuşan Kayseri Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, muhtarlarla yapılan görüşmelerin verimli geçtiğini belirterek, “Şehrimizi istişare ederek yönetmek güzel bir şey. Diğer ilçelerdeki muhtarlarımızın da birliğimizden bahsettiğini duyuyoruz. Allah devlete zarar vermesin. “Devletin kaynaklarını sizlerle istişarede bulunarak adil bir şekilde paylaşmaya çalışıyoruz.” dedi.

“Devlet adamları olarak yaşadığınız mahallelerde birincisiniz.” Başkan Yalçın, şunları söyledi: “Sizler özveriyle çalışıyorsunuz. Muhtarlık özveri gerektiren bir iştir. Sizden bize gelen şeyler var. İyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Elbette eksikliklerimiz olacaktır. Belediyecilikte 29. yılımda çalışıyorum. Hizmetin ve insanların ihtiyaçları sonsuzdur ama biz bunu yapacağız. Bir yandan eksikleri tamamlayacağız. Katkılarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

MUHTEŞEMLERDEN LİDER YALÇIN’A TEŞEKKÜR

Mahallelerle ilgili dilek ve görüşlerini paylaşan muhtarlar, Zincidere 100. Yıl Mesire Alanı ile ilgili de olumlu görüşlerini dile getirerek, mahallelerine yapılan diğer hizmetlerden dolayı da Önder Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Programda artık bir klasik haline gelen doğum günü pastası kısmı da gerçekleştirildi. Önder Yalçın, bu ayda doğan muhtarları tebrik ederek, onlara uzun ve mutlu bir ömür diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu