Ekonomi

Onur Ünlü yeniden EYODER başkanlığına seçildi

ANKARA (İGFA) –Enerji verimliliği branşının sağlıklı gelişimine katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam eden Güç Verimliliği ve Yönetimi Derneği’nin (EYODER), 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Toplantıda EYODER Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Onur Kurulu üyeleri seçildi. Yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Onur Ünlü bir kez daha lider olarak seçildi. Yeni yönetimde önceki dönemde olduğu gibi Dr. Kubilay Kavak ve Prof. Dr. Sermin Onaygil görev aldı. Önceki dönem yönetim kurulu üyelerinden Yasemin Somuncu, yeni dönemde Genel Sekreter olarak görevine devam edecek.

ONUR ÜNLÜ: “SEKTÖR OLARAK BİRLİKTE HAREKET ETMEK BAŞARILIYIZ”

EYODER Yönetim Kurulu Başkanı Onur Ünlü seçimin ardından yaptığı konuşmada geçmiş dönem faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

2021 yılında göreve geldiklerinde ‘Sürdürülebilir Büyüme için Birlikte’ mottosu ile hareket edeceklerine söz verdiklerini hatırlatan Ünlü, geçtiğimiz dönemde adına yakışan değerli başarılardan birinin de ‘Gelecekte Verimlilik’ temalı kongreler olduğunu söyledi. yerli ve yabancı kesimlerin temsilcilerini bir araya getirdi. En yeni ve öncelikli hedeflerimizden birinin uluslararası sertifikalı eğitim programları düzenlemek olacağını belirten Ünlü, “Bilindiği gibi bu eğitimler yurtdışında yapılıyor. Artık sektör temsilcilerimiz ölçme ve doğrulama başta olmak üzere birçok konuda eğitim alabilecekler. ve proje finansmanı konularında çalışmalarımıza başladık.Bunun için çalışmalarımıza başladık.Aldığımız eğitimler ve sertifikalar da üye yapımızın kapasitesinin gelişmesine ve üyelerimizin uluslararası pazarlara açılmasına büyük katkı sağlayacaktır.

Başkanlığını Onur Ünlü’nün yaptığı EYODER Yönetim Kurulu’nda genel başkan yardımcılığına Dr. Kubilay Kavak ve Prof. Yeni yönetimde üyeliğe Ekrem Erkut, Hakan Olcay, Mustafa Güngör ve M. Serkan Emin seçildi.

cidehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu